Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Adamek napisał:
wpis usunięty (...) [/quote] [quote name='Adamek' timestamp='1336209550' post='627587'] wpis usunięty (...)
Aż wstyd być człowiekiem, kiedy pomyśli się, że takie ścierwo, taki plugawy śmieć - TAKIE ZERO - też należy do gatunku homo sapiens...
Ostatnio edytowany 6 maja 2012 r. o 09:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt: "Janusz Popiel, prezes stowarzyszenia pomocy poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych Alter Ego Wyrok może nie odpowiadać odczuciom społecznym, ale wpisuje się w politykę orzeczniczą polskich sądów; nie jest skandalicznie niski, ale nie jest też wysoki." Pan Popiel - jako osoba publiczna - musi w wypowiedziach zachować poprawność; mnie to nie obowiązuje. Dlatego powiem wprost: wyrok jest skandalicznie niski, jest porażająco niesprawiedliwy - biorąc pod uwagę wysokość wyroków ferowanych w sprawach mniejszej wagi. To takie puszczenie oka do pijanych morderców za kierownicą jedno- i dwuśladów, taki sygnał, że prawo w osobach sędziów nie traktuje ich bandyckich zachowań z odpowiednią powagą... STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięty
Ostatnio edytowany 6 maja 2012 r. o 09:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja Adamek nick zmienilem bo deb***e usuwaja opinie.a pytalem czy jej cip.i nieurwalo bo bym se wzial jeszcze pewnie ciasna.mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek jesteś smieciem i kórwą bez honoru.zamknij morde zwyrodniała szmato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twojej mamie urwało, leży obok Ciebie. Tylko nie ciasna, ale myślę że się zadowolisz. Smacznego Jak zaczekasz miesiąc to czerwona polewa z buraczków za free, pychota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...